Nailiyyətlər-2017

 

               Yeniyetmə və gənclər arasında 27-ci Beynəlxalq Qran-pri

Yarışın adı

Tarixi

Keçirildiyi şəhər

İdmançı

Çəki

İdman növü

Tutduğu yer

Yeniyetmə və gənclər arasında 27-ci beynəlxalq Qran-pri

12-14 yanvar

Samobor (Xorvatiya)

Fərid Ağayev

-52 kq

WKF karate

 I

Yeniyetmə və gənclər arasında 27-ci beynəlxalq Qran-pri

12-14 yanvar

Samobor (Xorvatiya)

Fidan Dadaşova

-47 kq

WKF karate

I

 

 

               Azərbaycan birinciliyi U-21

Yarışın adı

Tarixi

Keçirildiyi şəhər

İdmançı

Çəki

İdman növü

Tutduğu yer

Azərbaycan birinciliyi U-21

14-15 fevral

Bakı

Murad Fətiyev

73 kq

Cüdo

I

Azərbaycan birinciliyi U-21

14-15 fevral

Bakı

Leyla Şahin

57 kq

Cüdo

I

Azərbaycan birinciliyi U-21

14-15 fevral

Bakı

Diana Şoranova

63 kq

Cüdo

I

Azərbaycan birinciliyi U-21

14-15 fevral

Bakı

Nərgiz Hacıyeva

63 kq

Cüdo

II

Azərbaycan birinciliyi U-21

14-15 fevral

Bakı

Fərid Qəzənfərov

55 kq

Cüdo

III

Azərbaycan birinciliyi U-21

14-15 fevral

Bakı

Abdulla Abdullayev

66 kq

Cüdo

III

Azərbaycan birinciliyi U-21

14-15 fevral

Bakı

Kənan Quluzadə

73 kq

Cüdo

III

Ümumi komanda hesabında II yer

 

 

               Azərbaycan birinciliyi U-15

Yarışın adı

Tarixi

Keçirildiyi şəhər

İdmançı

Çəki

İdman növü

Tutduğu yer

Azərbaycan birinciliyi U-15

16-18 fevral

Bakı

Rəvan Kazımov

73 kq

Cüdo

III

Azərbaycan birinciliyi U-15

16-18 fevral

Bakı

Fərrux Bulud

73 kq

Cüdo

V

Azərbaycan birinciliyi U-15

16-18 fevral

Bakı

Əli Hüseynov

42 kq

Cüdo

VII

 

 

               Avropa kuboku (Çex Respublikası)

Yarışın adı

Tarixi

Keçirildiyi şəhər

İdmançı

Çəki

İdman növü

Tutduğu yer

Avropa kuboku

8-9 aprel

Teplitse (Çex Respublikası)

Məhəmməd Abdullayev

+90 kq

Cüdo

I

Avropa kuboku

8-9 aprel

Teplitse (Çex Respublikası)

Ayxan Tanverdiyev

-55 kq

Cüdo

II

 

 

               I “Raquf Orucov kuboku” beynəlxalq komanda turniri

Yarışın adı

Tarixi

Keçirildiyi şəhər

Komanda

İdman növü

Tutduğu yer

“Raquf Orucov kuboku” beynəlxalq komanda turniri

21 aprel

Bakı

“Judo Club 2012”

Cüdo

II

 

 

               Azərbaycan birinciliyi U-18

Yarışın adı

Tarixi

Keçirildiyi şəhər

İdmançı

Çəki

İdman növü

Tutduğu yer

Azərbaycan birinciliyi U-18

15-17 may

Bakı

Nicat Məmmədli

50 kq

Cüdo

II

Azərbaycan birinciliyi U-18

15-17 may

Bakı

Hüseyn Məmmədov

+90 kq

Cüdo

II

 

 

               Azərbaycan birinciliyi U-23                                                                                                         

Yarışın adı

Tarixi

Keçirildiyi şəhər

İdmançı

Çəki

İdman növü

Tutduğu yer

Azərbaycan birinciliyi U-23

29-30 iyun

Bakı

Nərgiz Hacıyeva

63 kq

Cüdo

I

Azərbaycan birinciliyi U-23

29-30 iyun

Bakı

Diana Şoranova

63 kq

Cüdo

II

Azərbaycan birinciliyi U-23

29-30 iyun

Bakı

Murad Fətiyev

73 kq

Cüdo

II

Azərbaycan birinciliyi U-23

29-30 iyun

Bakı

Sadıx Məhərrəmov

60 kq

Cüdo

III

Ümumi komanda hesabında III yer

 

 

               Yeniyetmələr arasında Avropa birinciliyi

Yarışın adı

Tarixi

Keçirildiyi şəhər

İdmançı

Çəki

İdman növü

Tutduğu yer

Yeniyetmələr arasında Avropa birinciliyi

30 iyun -2 iyul

Kaunas (Litva)

Ayxan Tanverdiyev

55 kq

Cüdo

II

 

 

               Avropa birinciliyi

Yarışın adı

Tarixi

Keçirildiyi şəhər

İdmançı

Çəki

İdman növü

Tutduğu yer

Avropa birinciliyi

15-17 sentyabr

Maribor (Sloveniya)

Murad Fətiyev

73 kq

Cüdo

II

 

 

               Yeniyetmə və gənclər arasında Azərbaycan birinciliyi

Yarışın adı

Tarixi

Keçirildiyi şəhər

İdmançı

Çəki

İdman növü

Tutduğu yer

Yeniyetmə və gənclər arasında Azərbaycan birinciliyi

24-25 noyabr

Bakı

Fidan Dadaşova

-47 kq

WKF karate

I

Yeniyetmə və gənclər arasında Azərbaycan birinciliyi

24-25 noyabr

Bakı

Fərid Ağayev

-52 kq

WKF karate

I

Yeniyetmə və gənclər arasında Azərbaycan birinciliyi

24-25 noyabr

Bakı

Nuri Əliyev

-55 kq

WKF karate

I

 

 

               Azərbaycan çempionatı

Yarışın adı

Tarixi

Keçirildiyi şəhər

İdmançı

Çəki

İdman növü

Tutduğu yer

Azərbaycan çempionatı

26-28 dekabr

Bakı

Kənan Quluzadə

73 kq

Cüdo

I

Azərbaycan çempionatı

26-28 dekabr

Bakı

Afiq Səfərli

81 kq

Cüdo

III

Azərbaycan çempionatı

26-28 dekabr

Bakı

Nərgiz Hacıyeva

63 kq

Cüdo

III

 Ümumi komanda hesabında V yer

 

Oxunma sayı: 12 2017-12-30 22:46:55