Nailiyyətlər-2018

         Cüdo

             U-13 (Ümidlər)

               Bakı birinciliyi

Yarışın adı

Tarixi

Keçirildiyi şəhər

İdmançı

Çəkisi

İdman növü

Tutduğu yer   

Bakı birinciliyi    (U-13)

6-7 fevral (2018)

Bakı  

Nübar Abdullayeva

44 kq

Cüdo

I

Bakı birinciliyi    (U-13)

6-7 fevral (2018)

Bakı  

Mehdi Cəfərov

42 kq

Cüdo

II

Bakı birinciliyi    (U-13)

6-7 fevral (2018)

Bakı  

Nicat Eyvazov

30 kq

Cüdo

II

Bakı birinciliyi    (U-13)

6-7 fevral (2018)

Bakı  

Fərhad Ağayev

+50 kq

Cüdo

III

Ümumi komanda hesabında V yer 

 

             U-15 (Kiçikyaşlı yeniyetmələr)

               Bakı birinciliyi

Yarışın adı

Tarixi

Keçirildiyi şəhər

İdmançı

Çəkisi

İdman növü

Tutduğu yer   

Bakı birinciliyi    (U-15)

8-9 fevral (2018)

Bakı  

Ulya Məmmədova

-48 kq

Cüdo

I

Bakı birinciliyi    (U-15)

8-9 fevral (2018)

Bakı  

Əli Hüseynov

-50 kq

Cüdo

II

Bakı birinciliyi    (U-15)

8-9 fevral (2018)

Bakı  

Rəvan Kazımov

+66 kq

Cüdo

II

Bakı birinciliyi    (U-15)

8-9 fevral (2018)

Bakı  

İbrahim Rəsulzadə

+66 kq

Cüdo

III

Bakı birinciliyi    (U-15)

8-9 fevral (2018)

Bakı  

Asiya Novruzova

-57 kq

Cüdo

III

Ümumi komanda hesabında IV yer

 

               Azərbaycan birinciliyi

Yarışın adı

Tarixi

Keçirildiyi şəhər

İdmançı

Çəkisi

İdman növü

Tutduğu yer   

Azərbaycan birinciliyi (U-15)

14-16 mart (2018)

Bakı  

Əli Hüseynov

-50 kq

Cüdo

II

Azərbaycan birinciliyi (U-15)

14-16 mart (2018)

Bakı  

Ulya Məmmədova

-48 kq

Cüdo

II

 

             U-18 (Yeniyetmələr)

               Bakı birinciliyi

Yarışın adı

Tarixi

Keçirildiyi şəhər

İdmançı

Çəkisi

İdman növü

Tutduğu yer   

Bakı birinciliyi    (U-18)

11-14 dekabr (2018)

Bakı  

Zeynəb Məmmədova

-52 kq

Cüdo

I

Bakı birinciliyi    (U-18)

11-14 dekabr (2018)

Bakı  

Nicat Məmmədli

-55 kq

Cüdo

III

Bakı birinciliyi    (U-18)

11-14 dekabr (2018)

Bakı  

Hüseyn Məmmədov

+90 kq

Cüdo

III

 

             U-21 (Gənclər)

               Bakı birinciliyi

Yarışın adı

Tarixi

Keçirildiyi şəhər

İdmançı

Çəkisi

İdman növü

Tutduğu yer   

Bakı birinciliyi    (U-21)

18-19 yanvar (2018)

Bakı  

Yunis Yunisli

-55 kq

Cüdo

I

Bakı birinciliyi    (U-21)

18-19 yanvar (2018)

Bakı  

Şəfiqə Mollazadə

-44 kq

Cüdo

I

Bakı birinciliyi    (U-21)

18-19 yanvar (2018)

Bakı  

Elvira Əsgərova

-52 kq

Cüdo

I

Bakı birinciliyi    (U-21)

18-19 yanvar (2018)

Bakı  

Nihad Ələsgərli

-55 kq

Cüdo

II

Bakı birinciliyi    (U-21)

18-19 yanvar (2018)

Bakı  

Fərid Qəzənfərov

-60 kq

Cüdo

II

Bakı birinciliyi    (U-21)

18-19 yanvar (2018)

Bakı

Nərmin Abdullayeva

-78 kq

Cüdo

II

Bakı birinciliyi    (U-21)

18-19 yanvar (2018)

Bakı  

Vaqif Səfərov

-55 kq

Cüdo

III

Bakı birinciliyi    (U-21)

18-19 yanvar (2018)

Bakı  

Kərim Usubov

-55 kq

Cüdo

III

Bakı birinciliyi    (U-21)

18-19 yanvar (2018)

Bakı  

Nərgiz Hacıyeva

-63 kq

Cüdo

III

Bakı birinciliyi    (U-21)

18-19 yanvar (2018)

Bakı  

Hüseyn Hüseynov

-55 kq

Cüdo

V

Ümumi komanda hesabında II yer

 

               Azərbaycan birinciliyi

Yarışın adı

Tarixi

Keçirildiyi şəhər

İdmançı

Çəkisi

İdman növü

Tutduğu yer   

Gənclər arasında Azərbaycan birinciliyi (U-21)

22-23 fevral (2018)

Bakı  

Murad Fətiyev

81 kq

Cüdo

I

Gənclər arasında Azərbaycan birinciliyi (U-21)

22-23 fevral (2018)

Bakı  

Elvira Əsgərova

52 kq

Cüdo

I

Gənclər arasında Azərbaycan birinciliyi (U-21)

22-23 fevral (2018)

Bakı  

Diana Şoranova

63 kq

Cüdo

I

Gənclər arasında Azərbaycan birinciliyi (U-21)

22-23 fevral (2018)

Bakı  

Nərgiz Hacıyeva

57 kq

Cüdo

II

Gənclər arasında Azərbaycan birinciliyi (U-21)

22-23 fevral (2018)

Bakı  

Nazir Talıbov

55 kq

Cüdo

III

Gənclər arasında Azərbaycan birinciliyi (U-21)

22-23 fevral (2018)

Bakı  

Nərmin Abdullayeva

+78 kq

Cüdo

III

Ümumi komanda hesabında I yer

     

               II “Raquf Orucov kuboku” beynəlxalq komanda turniri

Yarışın adı

Tarixi

Keçirildiyi şəhər

Komanda

İdman növü

Tutduğu yer   

II “Raquf Orucov Kuboku” beynəlxalq komanda turniri

19 aprel (2018)

Bakı (Azərbaycan)

“Judo Club 2012”

Cüdo

II

 

             U-23 (Keçid gənclər)

               Bakı birinciliyi

Yarışın adı

Tarixi

Keçirildiyi şəhər

İdmançı

Çəkisi

İdman növü

Tutduğu yer   

Bakı birinciliyi      (U-23)

25-26 may (2018)

Bakı  

Sənan Əhmədov

-73 kq

Cüdo

I

Bakı birinciliyi      (U-23)

25-26 may (2018)

Bakı  

Elvira Əsgərova

-52 kq

Cüdo

I

Bakı biriniciliyi      (U-23)

25-26 may (2018)

Bakı  

Ayxan Tanverdiyev

-66 kq

Cüdo

II

Bakı birinciliyi      (U-23)

25-26 may (2018)

Bakı  

Hüseyn Məmmədov

+100 kq

Cüdo

II

Bakı birinciliyi      (U-23)

25-26 may (2018)

Bakı  

Aidə Baxışova

-70 kq

Cüdo

II

Bakı birinciliyi      (U-23)

25-26 may (2018)

Bakı  

Nurlan Osmanov

-66 kq

Cüdo

III

Bakı birinciliyi      (U-23)

25-26 may (2018)

Bakı  

Sərdar Səfixanov

-90 kq

Cüdo

III

Bakı birinciliyi      (U-23)

25-26 may (2018)

Bakı  

Şəfiqə Mollazadə

-48 kq

Cüdo

III

Bakı birinciliyi      (U-23)

25-26 may (2018)

Bakı  

Nərmin Abdullayeva

-70 kq

Cüdo

III

Ümumi komanda hesabında II yer

 

               Azərbaycan birinciliyi

Yarışın adı

Tarixi

Keçirildiyi şəhər

İdmançı

Çəkisi

İdman növü

Tutduğu yer   

Gənclər arasında Azərbaycan birinciliyi (U-23)

12-13 iyun (2018)

Sumqayıt

Aidə Baxışova

70 kq

Cüdo

I

Gənclər arasında Azərbaycan birinciliyi (U-23)

12-13 iyun (2018)

Sumqayıt

Ayxan Tanverdiyev

66 kq

Cüdo

II

Gənclər arasında Azərbaycan birinciliyi (U-23)

12-13 iyun (2018)

Sumqayıt

Zeynəb Məmmədova

52 kq

Cüdo

II

Gənclər arasında Azərbaycan birinciliyi (U-23)

12-13 iyun (2018)

Sumqayıt

Nazir Talıbov

60 kq

Cüdo

III

Gənclər arasında Azərbaycan birinciliyi (U-23)

12-13 iyun (2018)

Sumqayıt

Nərmin Abdullayeva

78 kq

Cüdo

III

Ümumi komanda hesabında III yer

 

             Kişilər və qadınlar

               Bakı çempionatı

Yarışın adı

Tarixi

Keçirildiyi şəhər

İdmançı

Çəkisi

İdman növü

Tutduğu yer   

Bakı çempionatı

25-26 oktyabr (2018)

Bakı

Yaşar Nəcəfov

-66 kq

Cüdo

I

Bakı çempionatı

25-26 oktyabr (2018)

Bakı

Hüseyn Məmmədov

+100 kq

Cüdo

I

Bakı çempionatı

25-26 oktyabr (2018)

Bakı

Yaqub İsmayılzadə

-100 kq

Cüdo

II

Bakı çempionatı

25-26 oktyabr (2018)

Bakı

Yusif Nəbiyev

-73 kq

Cüdo

III

Bakı çempionatı

25-26 oktyabr (2018)

Bakı

Diana Şoranova

-63 kq

Cüdo

III

Ümumi komanda hesabında III yer

         

               Azərbaycan çempionatı

Yarışın adı

Tarixi

Keçirildiyi şəhər

İdmançı

Çəkisi

İdman növü

Tutduğu yer   

Azərbaycan çempionatı

19-21 noyabr (2018)

Bakı

Murad Fətiyev

81 kq

Cüdo

I

Azərbaycan çempionatı

19-21 noyabr (2018)

Bakı

Diana Şoranova

63 kq

Cüdo

I

Azərbaycan çempionatı

19-21 noyabr (2018)

Bakı

Afiq Səfərli

81 kq

Cüdo

II

Azərbaycan çempionatı

19-21 noyabr (2018)

Bakı

Aidə Baxışova

70 kq

Cüdo

II

Azərbaycan çempionatı

19-21 noyabr (2018)

Bakı

Nurlan Osmanov

66 kq

Cüdo

III

Ümumi komanda hesabında III yer

Oxunma sayı: 257 2018-12-30 23:25:31